Image
bg cookies

StomatologiaWybielanie zębów

Białe zęby, to piękny uśmiech, dobre samopoczucie i pewność siebie. Kolor zębów determinują: genetyka, wiek, choroby ogólne, choroby zębów, leki  (np.: tetracykliny), materiały wypełnieniowe, sposób odżywiania, nałogi (np. tytoń)  i niewłaściwa higiena.
 

W naszym gabinecie proponujemy wybielanie metodą :W naszym gabinecie proponujemy wybielanie metodą :

  • nakładkową
    stosowanie samodzielnie przez pacjenta w domu preparatów wybielających, nakładanych na noc do indywidualnie wykonanej nakładki (przez ok. 7-10 dni)
  • z użyciem lampy Real White
    trzykrotna aplikacja żelowego preparatu wybielającego o wysokim stężeniu i aktywacja żelu światłem z lampy


Musimy pamiętać, że przed każdym zabiegiem wybielania pacjent powinien mieć wyleczone zęby, uszczelnione wypełnienia i wykonane czyszczenie z osadu i kamienia.

Pamiętajmy także, że rozjaśnienie nawet zdrowych zębów nie zawsze daje rezultaty,  zgodne z oczekiwaniami pacjenta.  Bardzo ważne jest stosowanie ok.  tygodnia po zabiegu tzw. „białej diety” (unikamy palenia papierosów, czerwonego wina, mocnej kawy, herbaty oraz potraw, zawierających intensywne barwniki np. curry).

Po wybielaniu często pojawia się nadwrażliwość. Jest to czynnik przemijający samoistnie, niemniej jednak, aby zminimalizować dyskomfort polecamy używanie przez pewien okres czasu preparatów fluorkowych i past typu sensitive.

Oferowane usługi wykonywane są w:
Centrum Medyczne Boramed
ul. Bora Komorowskiego 21 lok. 307
Rejestracja tel. +48 22 25 01 577Rejestracja online

BORAMED Praga Południe-Gocław
ul. Bora-Komorowskiego 21  (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym, 03-982 Warszawa
tel. +48 22 250 15 77

 

©2021 Centrum Medyczne Boramed. All Rights Reserved. Design by MIDNIGHT DESIGN STUDIO